Takip kategorileri

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Bu sayfa MediaWiki yazılımı tarafından otomatik olarak doldurulan takip kategorilerini listelemektedir. MediaWiki ad alanındaki ilgili sistem mesajları değiştirilerek isimleri düzenlenebilir.

İzleme kategorisi Mesaj Duvarı Kategori dahil etme kriterleri
Dizinlenmiş sayfalarindex-categoryBu sayfada __INDEX__ kodu var (ve bu işarete izin verilen bir ad alanında), bu yüzden normalde yapılmayacak olsa da, robotlar tarafından dizinleniyor.
Dizinlenmemiş sayfalarnoindex-categoryBu sayfa robotlar tarafından dizinlenmemektedir çünkü üzerinde __NOINDEX__ sihirli kodu bulunmakta ve bu işarete müsade edilen bir ad alanına dahil.
Yinelenen şablon değişkenleri kullanan sayfalarduplicate-args-categorySayfada içeren şablonları çağırmak için bu terimler kullanılır {{foo|bar=1|bar=2}} or {{foo|bar|1=baz}}.
Çok fazla zengin derleyici fonksiyonu çağrısına sahip sayfalarexpensive-parserfunction-categoryBu sayfa çok fazla zengin derleyici fonksiyonu çağrısına (örneğin #ifexist) sahiptir. Lütfen bakınız: Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit
Geçersiz şablon değiştirgenleri içeren sayfalarpost-expand-template-argument-categoryBir şablonun içerdiği bir önerme (üçlü kıvrımlı parantez içinde bulunan, örneğin {{{hede}}} şeklinde bir girdi) genişletildiğinde bu sayfanın büyüklüğü $wgMaxArticleSize büyüklüğünü geçmektedir.
Şablon içerme büyüklüğü sınırı aşılan sayfalarpost-expand-template-inclusion-categorySayfa, bütün şablonlar genişletildiğinde $wgMaxArticleSize boyutundan büyük olacağı için bazı şablonlar genişletilmedi.
Gizli kategorilerhidden-category-categoryBu kategorinin sayfa içeriğinde bulunan __HIDDENCAT__, sayfalardaki kategori bağlantıları kutusunda varsayılan olarak gösterilmesini engellemektedir.
Bozuk dosya bağlantıları içeren sayfalarbroken-file-categorySayfa bozuk dosya bağlantısı (mevcut olmayan bir dosyayı kullanmaya çalışan bağlantı) içeriyor.
Düğüm sayısı aşılan sayfalarnode-count-exceeded-categorySayfa azami düğüm sayısını aşıyor.
Genişleme derinliği aşılan sayfalarexpansion-depth-exceeded-categorySayfa azami genişleme derinliğini aşıyor.
Pages with ignored display titlesrestricted-displaytitle-ignoredThe page has an ignored {{DISPLAYTITLE}} because it is not equivalent to the page's actual title.
Kendiliğinden geçersiz HTML etiketlerini kullanan sayfalardeprecated-self-close-categorySayfa, <b/> veya <span/> gibi kendiliğinden geçersiz HTML etiketleri içeriyor. Bunların davranışları yakında HTML5 belirtimiyle tutarlı olacak şekilde değişecektir, bu nedenle wikitext'deki kullanımları, kullanımdan kaldırılır.
Şablon döngülü sayfalartemplate-loop-categorySayfa bir şablon döngüsü içermektedir. Örneğin, kendini sürekli olarak çağıran bir şablon.
Kaynak gösterme hatası bulunan maddelercite-tracking-category-cite-errorBu kategorideki sayfalarda referans etiketinin kullanımında hata bulunmaktadır.
Pages with script errorsscribunto-common-error-categoryThere was an error when processing the modules included on the page.
Scribunto modules with errorsscribunto-module-with-errors-categoryModülde bir hata bulunuyor.